rekan-pianka-polietylenowa-pianka-polietylenowa-781626-fgr

PIANKI OPAKOWANIOWE POLIETYLENOWE

Pianka polietylenowa stosowane są głównie do pakowania ogromnej gamy produktów, które wymagają wyjątkowej ochrony. Mają one zastosowanie jako materiał zabezpieczający delikatne powierzchnie, eliminują zarysowania, odgniecenia, chronią przed wilgocią. Elastyczność pianki polietylenowej umożliwia zawijanie w nią pakowanych produktów, a ich delikatna powierzchnia gwarantuje brak zarysowań na najdelikatniejszych powierzchniach tj.monitory, telewizory, lakierowane powierzchnie meblowe, ceramika itp..


Pianka polietylenowa stosowana jest przez Naszych klientów do pakowania m.in. mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatury, podzespołów elektronicznych, artykułów RTV i AGD oraz innych w zależności od stopnia i rodzaju wymaganej ochrony.

Pianka polietylenowa nie wchodzi w reakcje chemiczne z lakierami. Obydwa materiały w 100% podlegają recyklingowi.

Pianka polietylenowa przez Naszą firmę oferowana jest w różnych grubościach oraz standardowych wymiarach nawojów przedstawionych w poniższej tabeli:


PIANKI BUDOWLANE

Pianki polietylenowe występują w grubości 5, 8, 10 i 15mm mają one zastosowanie w budownictwie do wykonywania izolacji zarówno akustycznej jak  i termicznej w celu tłumienia dźwięków uderzeniowych.

Pianki polietylenowe nie wchodzą w reakcje chemiczne z lakierami. W 100% podlegają recyklingowi.

Pianka polietylenowa oferowana jest w postaci mat.

Na życzenie klienta dostępne są w sprzedaży także pianki w dowolnym kolorze o szerokości ustalonej  oraz o podwyższonych parametrach, stanowiących paroizolację :

  • Pianki laminowane folią LDPE
  • Pianki laminowane folią HDPE
  • Pianki laminowane laminatem metalicznym LM

Folie pęcherzykowe

175635-768x517-1

Zastosowanie folii pęcherzykowej zapewnia pełną ochronę delikatnych artykułów na czas transportu. Jest ona odporna na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom nie tylko chroni pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią; jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych. Folia pęcherzykowa stosowana jest z powodzeniem do pakowania mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatur, artykułów RTV i AGD. tab